Soru & Cevap

 Ana Sayfa Destek Soru & Cevap

Ürünleriniz ile ilgili detaylı bilgileri nereden alabilirim?

www.doogeetr.com web sitemizdeki ürün sayfalarında tüm teknik bilgi ve detaylara ulaşabilirsiniz.

Size hangi saatlerde ulaşabilirim?

Pazar günleri hariç, haftanın her günü 09:00-18:00 saatleri arasında (0212) 801 18 05 no'lu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bilgi@doogeetr.com adresimize sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Cihazımın IMEI numarasının kopyalandığına (Klonlandığına) ilişkin bir mesaj aldım. Ne yapmalıyım?

Web sitemizdeki Klonlu Cihaz Bildirim Formunu doldurarak, cihaz faturanız ve kimlik fotokopiniz ile birlikte bilgi@doogeetr.com adresine yada (0212) 801 18 09 nolu faksa ulaştırmanız yeterlidir.

klonlanmış cihazlarda Bilgi Teknolojileri Kurumunda cihazınız GSM numaranız ile eşleştirilerek telefonunuzu sorunsuz kullanmanız sağlanacaktır.

Garanti kapsamına girmeyen konular nelerdir?

Garanti süresi satın alma tarihinizden itibaren 2 yıldır. Sıvı teması, cihazın kullanım kılavuzunda belirtilen koşullara uygun kullanılmaması, darbeye bağlı hasarlar, uygun olmayan aksesuarların yol açtığı arızalar, cihazda yetkisiz müdahale tespit edilmesi ve rootlanarak yazılım değiştirilmesi gibi konular garanti kapsamına girmemektedir.

Cihazımı dışarda herhangi bir serviste tamir ettirirsem ne olur?

Doogee yetkili servisleri dışında farklı bir serviste tamir edilmesi durumunda, cihazınız garanti kapsamı dışında işleme alınacaktır.

Cihazımı size nasıl ulaştırabilirim?

Cihazınızı Teknik Servis & Destek sayfamızda adresi belirtilen Teknik Servis Noktası'na elden teslim edebilirsiniz. Dilerseniz kargo ile Doogee Merkez Servis'e gönderebilirsiniz. Cihazınızı mümkünse orjinal kutusu ile orjinal kutusu yok ise kargoda hasar görmeyecek şekilde çok iyi ambalajlayarak kargoya teslim ediniz.

  •   Yenidoğan Mh. 58 Bulvar Cd.
         Tan İş Merkezi No:136/9
         Zeytinburnu, İstanbul
  •   0212 801 18 05
  •   0212 801 18 09
  • bilgi@doogee.com.tr

Doogee Hakkında

"Herkes için akıllı telefon" fikriyle yola çıkan Doogee Türkiye, akıllı telefon pazarında yeni bir alternatif olarak artık Türkiye'de. Kaliteyi, uygun fiyat ve yaygın servis ağı ile destekleyen Doogee Türkiye...


Devamı