Hakkımızda

 Ana Sayfa Hakkımızda


Doogee Hakkında

"Herkes için akıllı telefon" fikriyle yola çıkan Doogee Türkiye, akıllı telefon pazarında yeni bir alternatif olarak artık Türkiye'de. Kaliteyi uygun fiyat ve yaygın servis ağı ile destekleyen Doogee Türkiye, İspanya ve İtalya'dan sonra Doogee markalı akıllı telefonları Türk tüketicilerinin beğenisine sunuyor. Zorlu rekabet koşullarında fiyat/performansı ile öne çıkan Doogee Türkiye'nin tek amacı %100 müşteri memnuniyeti.

Bayrak Teknoloji Hakkında

20 yıllık telekomünikasyon tecrübesini Bayrak Teknoloji altında toplayan firma faaliyette olduğu süre içerince akıllı telefonların tüketicilere sunulması, teknik destek, cep telefonu aksesuarları konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda dünyaca ünlü akıllı telefon üreticisi DOOGEE’nin Avrupaki 3 distiribütoründen biri olan Bayrak Teknoloji, DOOGEE markalı ürünleri ülkemizdeki tek yetkili satıcısıdır. DOOGEE ve Bayrak Teknoloji’nin bu iş birliği sayesinde tüketiciler son teknolojiye sahip, kaliteli ve uygun fiyatlı akıllı telefonlara kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

www.bayraktek.com

  •   Yenidoğan Mh. 58 Bulvar Cd.
         Tan İş Merkezi No:136/9
         Zeytinburnu, İstanbul
  •   0212 801 18 05
  •   0212 801 18 09
  • bilgi@doogee.com.tr

Doogee Hakkında

"Herkes için akıllı telefon" fikriyle yola çıkan Doogee Türkiye, akıllı telefon pazarında yeni bir alternatif olarak artık Türkiye'de. Kaliteyi, uygun fiyat ve yaygın servis ağı ile destekleyen Doogee Türkiye...


Devamı